Paris Hilton ja Kim Kardashian on sõjajalal!

Paris Hilton on sõjajalal oma endise sõbranna Kim Kardashianiga!

Us Weekly Magazine'i andmetel läks Paris väga vihaseks, kui Kim teda 13. augustil Las Vegases klubis Lavo ignoreeris ja avalikult pilkas. Parisele ei meeldinud ka see, kui ta sai teada, et Kim lendas Vegasesse eralennukiga. "Paris läks nii närvi!" ütles allikas. "Ta ei suutnud uskuda, et Kim sai lennata kohale eralennukiga ja tema mitte. Tema oli varem see, keda toodi eralennukiga kohale."

 

Paris Hilton on sõjajalal oma endise sõbranna Kim Kardashianiga!

Us Weekly Magazine’i andmetel läks Paris väga vihaseks, kui Kim teda 13. augustil Las Vegases klubis Lavo ignoreeris ja avalikult pilkas. Parisele ei meeldinud ka see, kui ta sai teada, et Kim lendas Vegasesse eralennukiga. “Paris läks nii närvi!” ütles allikas. “Ta ei suutnud uskuda, et Kim sai lennata kohale eralennukiga ja tema mitte. Tema oli varem see, keda toodi eralennukiga kohale.”

“Kim on Parisele nagu pinnuks silmas, aga see on 100 protsenti armukadedus. Kim ei tee mitte ainult seda, mida Paris tegi, vaid ta teeb seda paremini ja kõik armastavad teda.” Paris oli see, kes Kimi igale poole pidudele alguses vedas ja kõikidele tähtsatele Hollywoodi isikutele tutvustas. “Kim peaks Parist tänama,” ütles üks allikas. “Paris andis talle oma karjääri.”

Buduaar.ee