Paris Hilton jagab rõõmuga oma voodit seaga!

Paris Hilton jagab rõõmuga oma voodit seaga!

 Paris Hilton jagab voodit koos kallima Doug Reinhardti ja seaga , kirjutab Showbizspy.  Seltskonnadaam ja hotelliketi pärijanna Paris Hilton jagab voodit küll oma kallima Doug Reinhardt’iga, aga nende kahe vahel magab ka Parise uusim lemmikloom – minisiga Princess Pigelette. “Me Doug’iga lamame voodis ja vaatame DVD’sid ning tema lamab meie vahel. Ta on ikka nii nunnu, armastan teda,” räägib Paris, kes otsustas osta minisea kadedusest.  

Paris Hilton jagab voodit koos kallima Doug Reinhardti ja seaga , kirjutab Showbizspy. 

Seltskonnadaam ja hotelliketi pärijanna Paris Hilton jagab voodit küll oma kallimaga Doug Reinhardt’iga, aga nende kahe vahel magab ka Parise uusim lemmikloom – minisiga Princess Pigelette. “Me Doug’iga lamame voodis ja vaatame DVD’sid ning tema lamab meie vahel. Ta on ikka nii nunnu, armastan teda,” räägib Paris, kes otsustas osta minisea kadedusest. “Mu väikevend ostis Las Vegasest minisea ning ma olin kade. Olen alati minisiga tahtnud. Niisiis läksin kohe netti ja leidsin sealt pisikesed seapõrsad. Nad on uskumatult targad, armsad, puhtad ning kergesti treenitavad,” jutustab 28-aastane Paris. 

Paris Hiltonil on 13 lemmiklooma ning ta kohtleb neid nagu oma lapsi. “Nad kõik on nii armsad ning ma armastan neid tingimusteta. Nad teevad mind õnnelikuks ja ma tunnen end nende läheduses hästi. Hoolitsen nende eest. Nad on nagu minu lapsed”

Buduaar.ee