Paris Hilton läks oma sünnipäeval peikaga ekskallima pärast tülli!

Paris Hilton läks oma sünnipäeval peikaga ekskallima pärast tülli!

Paris Hiltoni 29. sünnipäev kiskus inetuks, kui kohale ilmus tema sõber Brandon Davis, kes väidetavalt oli kunagi naise kallim, kirjutab NY Post.  Hotelliketi pärijanna Paris Hilton tähistas Los Angelese klubis Tea Room oma 29. sünnipäeva koos sõprade ja perekonnaga, kui kohale ilmus ootamatult ka naise lapsepõlvesõber ning väidetav ekskallim, naftaärimehe poeg Brandon Davis.   

Paris Hiltoni 29. sünnipäev kiskus inetuks, kui kohale ilmus tema sõber Brandon Davis, kes väidetavalt oli kunagi naise kallim, kirjutab NY Post. 

Hotelliketi pärijanna Paris Hilton tähistas Los Angelese klubis Tea Room oma 29. sünnipäeva koos sõprade ja perekonnaga, kui kohale ilmus ootamatult ka naise lapsepõlvesõber ning väidetav ekskallim, naftaärimehe poeg Brandon Davis. Loomulikult ei meeldinud see üllatus Parise praegusele kallimale, The Hillsi staarile Doug Reinhardt’ile. Sealviibijate sõnul läks kahe mehe vahel tuliseks sõnavahetuseks. “Doug ja Paris näisid üdini armunud, hetk hiljem aga kaklesid. Tundus, et Dougile ei meeldinud kogu see tähelepanu, mida Paris sai. Paris solvus, lõi meest tibilikult paar korda ning tormas minema. Ja siis hakkas Doug Brandoni peale karjuma. Muusika oli nii vali, et me ei kuulnud, millest nad rääkisid, aga Brandon visati välja. Õhtu lõpuks olid Paris ja Doug ära leppinud ning taas armunud,” räägib üks kohalviibija. 
Veel üks kohalviibija teab rääkida, et Brandon saabus ette teatamata ning oli maani täis. “Brandon hakkas probleeme põhjustama ning Dougi sõpra sõimama. Kuna see klubi kuulub Dougi sõbrale, siis otsustati, et parem on Brandon sealt välja visata.”

Vaata lisaks ka galeriid Paris Hiltoni mitmetest kallimatest SIIT 

Buduaar.ee