Paris Hilton tahab tulnukast peikat?

Paris Hilton tahab tulnukast peikat?

Paris Hilton naudib vallalise elu ning ei taha enam endale peikat, kes on kuulus. Tundub, nagu oleks nüüd ka täitsa tavalistel kuttidel võimalus, aga ei. Paris sooviks koos olla hoopis tulnukaga? Seltskonnadaam, kes on vallaline olnud pärast seda, kui läks selle aasta hakul lahku “The Hillsi” staarist Doug Reinhardtist, tunnistab, et tahab endale noormeest, kes ei oleks kuulus, või siis kaaslast, kes poleks siit planeedilt.

Paris Hilton naudib vallalise elu ning ei taha enam endale peikat, kes on kuulus. Tundub, nagu oleks nüüd ka täitsa tavalistel kuttidel võimalus, aga ei. Paris sooviks koos olla hoopis tulnukaga?

Seltskonnadaam, kes on vallaline olnud pärast seda, kui läks selle aasta hakul lahku “The Hillsi” staarist Doug Reinhardtist, tunnistab, et tahab endale noormeest, kes ei oleks kuulus, või siis kaaslast, kes poleks siit planeedilt. “Mul on väga raske kellegagi suhtes olla, sest sellest puhutakse alati nii suur mull. Meedia mõtleb pidevalt jutte välja ning raske on usaldada kutti, kes on kuulus. Ma pigem oleksin koos kellegagi, kes ei ole kuulus. Ma arvan, et see teeks asjad palju lihtsamaks, aga samas ei tea, mis see kaasa toob. Ma vist pigem oleks kellegagi, kes pole siit planeedilt,” jutustab Paris.
Hoolimata oma vallaliseelust, tunnistab 29aastane Paris, et on õnnelikum kui eales varem, sest saab rohkem aega veeta endale kallite inimestega. “Ma olen õnnelik. Veedan palju aega oma sõbrannade, õe ja perekonnaga ning õpin end seeläbi paremini tundma. Mul on alati olnud peika, niisiis saan praegu mõelda endale ja oma elule ja ei pea panema oma energiat kuskile suhtesse. Mul on lõbus elu. Ma ei teadnudki, et võiksin nii õnnelik olla!”

Allikas: Showbizspy

Buduaar.ee