Paris Hiltoni glamuurne elu: abielumõtted, privaatsaar ja teemantehted

Paris Hilton mõlgutab abielumõtteid, kirjutab Life &Style.

Seltskonnadaam Paris Hilton mõlgutab abielumõtteid oma kallmima Doug Reinhardt'iga. "Oleme koos olnud juba aasta ning pole veetnud ühtegi õhtut lahus. Ta on mu parim sõber ning paneb mind iga päev printsessina tundma," õhkab hotelliketi pärijanna ning lisab, "Ma ei välistaks abielu 2010. aastal. Meie vahel on kõik nii suurepärane ning näen väga helget tulevikku ja õnnelikku tulevikku."

 

Paris Hilton mõlgutab abielumõtteid, kirjutab Life &Style.

Seltskonnadaam Paris Hilton mõlgutab abielumõtteid oma kallmima Doug Reinhardt’iga. “Oleme koos olnud juba aasta ning pole veetnud ühtegi õhtut lahus. Ta on mu parim sõber ning paneb mind iga päev printsessina tundma,” õhkab hotelliketi pärijanna ning lisab, “Ma ei välistaks abielu 2010. aastal. Meie vahel on kõik nii suurepärane ning näen väga helget tulevikku ja õnnelikku tulevikku.”

Doug teab juba, kuidas oma miljonidollarilist pruuti õnnelikuks teha. “Üks kõige erilisemaid asju, mis ta mulle kinkinud on, oli see, kui ta rentis meile terve saare Fiji’l. See oli romantiline, privaatne ja lõdvestav – parim puhkus minu elus! Jõuludeks kinkis Doug mulle maailma kõige ilusamaid teemantehteid, mida ma elus näinud olen. Ta on aus ja helde mees,” räägib Paris oma kullatükist.

 

Buduaar.ee