Pesumodell Miranda Kerr ei toitu alati tervislikult!

30 kommentaari
Pesumodell Miranda Kerr ei toitu alati tervislikult!

Miranda Kerr räägib, et ta ei söö alati kõige tervislikumalt, kirjutab Showbizspy. Pesumodell, kes käib hetkel Hollywoodi kuum-mehe Orlando Bloomiga, räägib, et tervislik toitumine on tähtis, aga ka headest maiuspaladest ei tohiks eemale hoiduda.

Miranda Kerr räägib, et ta ei söö alati kõige tervislikumalt, kirjutab Showbizspy.

Pesumodell, kes käib hetkel Hollywoodi kuum-mehe Orlando Bloomiga, räägib, et tervislik toitumine on tähtis, aga ka headest maiuspaladest ei tohiks eemale hoiduda. “Olen õppinud toitumist ning usun tervislikku toitumisse ning tervislikku heaollu, aga minulgi on omad nõrgad kohad. Mu vanaema küpsetab ülihead lihapirukat, mis mulle tohutult maitseb ning mõnikord söön ka grillkana,” sõna 26aastane Kerr. “Kui sa sööd kogu aeg tervislikku toitu, siis sul pole energiat, et tööd teha. Niisiis pirukad ja grillkana on just minu jaoks.”

Miranda tunnistas hiljuti, et ei ole siiamaani ära harjunud nägema oma pilte ajakirjade kaantel ja plakatitel: “Ükskõik kui palju ma sellel alal ka ei töötaks, on  alati minu jaoks šokk näha end ajakirjade kaantel, plakatitel või vaateakendel. Arvan, et ma ei saa sellest kunagi üle.”

Buduaar.ee