Pilguheit: Robbie Williamsi pulmad

Pilguheit: Robbie Williamsi pulmad

Robbie Williams abiellus eelmisel laupäeval! Kohal oli ainult perekond ja lähimad sõbrad. Poplaulja Robbie Williams abiellus 7. augustil pere keskel oma kauaaegse kallima, näitlejanna Ayda Field’iga. Pulmad toimusid Williamsi Mulholland Estates villas ning väidetavalt korraldas pulmad peigmehe 69aastane ema. 36aastane Robbie ja 31aastane Ayda ootavad väga ühist tulevikku ning soovivad ka pisiperet luua.  

Robbie Williams abiellus eelmisel laupäeval! Kohal oli ainult perekond ja lähimad sõbrad.

Poplaulja Robbie Williams abiellus 7. augustil pere keskel oma kauaaegse kallima, näitlejanna Ayda Field’iga. Pulmad toimusid Williamsi Mulholland Estates villas ning väidetavalt korraldas pulmad peigmehe 69aastane ema. 36aastane Robbie ja 31aastane Ayda ootavad väga ühist tulevikku ning soovivad ka pisiperet luua.

Robbie, kes hiljuti taasühines bändiga Take That, sai bändiliikmetelt kingituseks video, kus nad noorpaari õnnitlevad ning räägivad, kui palju Robbie neile tähendab.

Robbie Williams ja Ayda Field on koos olnud kolm aastat ning nad teatasid oma kihlusest eelmise aasta novembris. Pulmakutsed sai perekond ja lähimad sõbrad kõigest nädal aega enne pulmi.

Vaata pildigaleriid allpool.

Buduaar.ee