Pitt ja Jolie plaanivad suhte lõpetamist! GALERII

70 kommentaari
Pitt ja Jolie plaanivad suhte lõpetamist! GALERII

Suhted unelmatepaari Jolie ja Pitti vahel ei arene paremuse suunas ning paar plaanib lahkuminekut, kirjutab National Enquirer.  Hollywoodi unelmatepaar Angelina Jolie ja Brad Pitt, kes kasvatavad koos kuut last, plaanivad oma suhtele joone alla tõmmata. Bradi viimane piisk karikasse oli suur tüli  New Yorgi ühe hotelli restoranis. Brad soovitas, et Angelina peaks otsima professionaalset abi oma emotsionaalsete ja psüühiliste deemonite taltsutamiseks ja kahtles tema truuduses.   

Suhted unelmatepaari Jolie ja Pitti vahel ei arene paremuse suunas ning paar plaanib lahkuminekut, kirjutab National Enquirer. 

Hollywoodi unelmatepaar Angelina Jolie ja Brad Pitt, kes kasvatavad koos kuut last, plaanivad oma suhtele joone alla tõmmata. Bradi viimane piisk karikasse oli suur tüli  New Yorgi ühe hotelli restoranis. Brad soovitas, et Angelina peaks otsima professionaalset abi oma emotsionaalsete ja psüühiliste deemonite taltsutamiseks ja kahtles tema truuduses. Õli lisas tulle ka see, kui Brad hakkas rääkima sõprusest oma ekskallima Jennifer Anistoniga. “Nad rääkisid Angelina truudusest ja nende vestlus muutus vägivaldseks, kui Brad hakkas rääkima oma sõprussuhtest endise abikaasa Jennifer Anistoniga. Angie läks endast välja. Ta käitus nagu kurjast vaimust vaevatud. Ta karjus, küünistas ja tõukas Bradi,” rääkis üks kõrvalseisja.

“Esialgu on nad koos laste pärast, aga kardinate taga arutavad juba laste hooldusõiguste ja finantsteemadel,” räägib peretuttav.

Vaata galeriid Hollywoodi ühest armastatuimast paarist allpool! 

Buduaar.ee