“Raport” saatejuht Marek Lindmaa: ideaalset naist pole olemas

“Raport” saatejuht Marek Lindmaa: ideaalset naist pole olemas

Krimisaate “Raport” saatejuht Marek Lindmaa on teles töötanud juba viis aastat ning teada-tuntud telenägu meile kõigile. Buduaar uuris Mareku käest, milline on tema ideeaalne naine ning mida meestele jõuluks kinkida. Tuli välja, et teles karmist elust rääkiv mees on igati muhe ning täis üllatusi.      

Krimisaate “Raport” saatejuht Marek Lindmaa on teles töötanud juba viis aastat ning teada-tuntud telenägu meile kõigile. Buduaar uuris Mareku käest, milline on tema arvates ideaalne naine ning mida meestele jõuluks kinkida. Tuli välja, et teles karmist elust rääkiv mees on igati muhe ning täis üllatusi.

25-aastase siniste silmade ja blondide kiharatega Mareku arvates ideaalne naine talle pinget ei pakuks ning pikapeale hakkaks igav. “Ideaalse naise kohta oskan täpsemat infot anda siis, kui teda näen. Tegelikult arvan, et ideaalset naist ei ole olemas. Kui on, siis kardan, et hakkaks igav,” räägib ta ning lisab, “Pigem pean ideaalseks seda, kui suudetakse elada teise inimese plusside ja miinuste kõrval ning seda nautida”.  

Küsimuse peale, mida kinkida meestele jõuludeks, vastas Marek lõbusalt: “Parim kink mehele – see, et naine ei ole selle vastu, kui mees tahab kalale minna (nii vastaks mul ka üks sõber). Aga üldiselt sobib mehele kingiks ükskõik mis, peaasi, et see oleks praktiline ja kasulik. Üldjoones me virisema ei hakka.”

Aga mida kingiks Marek naisterahvale? “Naisele kingiks näiteks käekella, et ta hiljaks ei jääks. Tegelikult usun, et naisele sobiks kingiks parfüüm, shoppamis- või puhkusereis. Ühesõnaga, kõiki neid asju on palju, kõik sõltub konkreetsest naisest ning sellest, mida ta oluliseks peab.”

Kallis lugeja, mida Sina mehele või naisele kingiksid? 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja