Rihanna: tüdrukud, ärge põdege, kui te pole piitspeenikesed!

65 kommentaari
Rihanna: tüdrukud, ärge põdege, kui te pole piitspeenikesed!

Rihanna innustab kõiki tüdrukuid olema sellised nagu nad on ning mitte end kõhnumise nimel näljutama, kirjutab Showbizspy. 22aastane Rihanna räägib, et piitspeenike olemine pole tervislik ning isegi mitte võimalik, kui sa just sellisena loodud ei ole . Ta räägib: “Sa ei tohiks lasta moemaailmal end mõjutada, sest nad tahavad ainult modelle, kes on nagu inimmannekeenid. See pole praktiline või isegi võimalik, et tavaline naine selline välja võiks näha.”

Rihanna innustab kõiki tüdrukuid olema sellised nagu nad on ning mitte end kõhnumise nimel näljutama, kirjutab Showbizspy.

22aastane Rihanna räägib, et piitspeenike olemine pole tervislik ning isegi mitte võimalik, kui sa just sellisena loodud ei ole. Ta räägib: “Sa ei tohiks lasta moemaailmal end mõjutada, sest nad tahavad ainult modelle, kes on nagu inimmannekeenid. See pole praktiline või isegi võimalik, et tavaline naine selline välja võiks näha.” Rihanna meelest kasutab moemaailm null-suuruses modelle lihtsalt sellepärast, et paremini riideid müüa. “Nad teavad, et kui sa näed mannekeenil ilusat rõivast seljas, siis sa tahad samuti seda ning ka ostad selle. Sellepärast kasutavadki nad piitspeeneid modelle – et rohkem müüa,” teab ta rääkida.

Buduaar.ee

Sarnased artiklid