Ring FM “Hommikuklubi” teeb kuulaja kuulsaks!

Ring FM “Hommikuklubi” teeb kuulaja kuulsaks!

 Raadio RingFM hommikuprogramm „Hommikuklubi“ saab 8.septembril üheaastaseks. Selle tähistamiseks on saatejuhid Rauno Märks ja Andres Torm ellu kutsunud konkursi, mille tulemusel pääseb üks täiesti tavaline raadiokuulaja terveks sünnipäevahommiku saateks raadiosse tööle.

Raadio Ring FM hommikuprogramm “Hommikuklubi” saab 8. septembril üheaastaseks. Selle tähistamiseks on saatejuhid Rauno Märks ja Andres Torm ellu kutsunud konkursi, mille tulemusel pääseb üks täiesti tavaline raadiokuulaja terveks sünnipäevahommiku saateks raadiosse tööle.

 

Idee on anda kuulajale võimalus osa saada kõigest sellest, millega on seni kokku puutunud vaid tuntud eetrikülalised. Rauno Märks ja Andres Torm soovivad sünnipäeva puhul aga sama võimaluse anda raadiokuulajale, kes saab terveks hommikuks võimaluse olla osa nende äratustiimist – rääkida oma tegemistest, kommenteerida päevauudiseid, teha intervjuu kuulsusega, viia läbi raadiomängu ja jätta jälje “Kuulsuste seinale”.

 

Selleks et ennast või oma suure potentsiaaliga sõpra eetris kuulda, tuleb kirjutada e-mail hommikuklubi@ringfm.ee. Et nende rohkete sooviavalduste seast välja valida hommikutiimi kõige paremini sobiv kuulaja, ootavad nad kindlasti ka lühikest vabas vormis enesetutvustust. Saatejuhtide videoüleskutsega saab tutvuda siin!

 

“Erinevatel üritustel ringi liikudes on ikka uuritud võimaluste kohta raadiotöös. Kuna tegemist on maailma lihtsaima tööga, siis keegi naljalt oma kohta ei loovuta, seetõttu on eetrisse pääseda väga raske. Leidsime, et meie kuulajad väärivad otse-eetrit ja oleme nõus kinkima oma sünnipäeval ühele neist saatejuhikoha terveks hommikuks,” ütles “Hommikuklubi” saatejuht Rauno Märks.

 

“Mingisuguseid suuri piiranguid kandideerijatele me ette ei sea. Eeldame, et inimene saab igapäevaelus endaga ilusti hakkama, on hea suhtleja ja omab ka piisavat kogust huumorimeelt,” lisas kaassaatejuht Andres Torm.

 

Oktoobris juba 21. sünnipäeva tähistav Ring FM on Eesti üks vanimaid eraraadiojaamu. Võrust alguse saanud ja aastaid Tartust eetris olnud raadio on alates selle aasta augustist terve eetripäeva toonud ära Tallinna. Lisaks stuudioruumidele on aastaga vahetunud Ring FMi programm ja muusikavalik, mis on tänapäevased TOP 40 formaadi lood, sekka lugusid 90ndate kullafondist.

Raadiojaama muutust vedav Rauno Märks lubab uusi uudiseid veel enne lume saabumist.