Robbie Williams tegi abieluettepaneku kaardipaki abil!

Robbie Williams tegi abieluettepaneku kaardipaki abil!

Robbie Williams paljastas oma abieluettepaneku tagamaad. Nimelt esitas laulja tähtsa küsimuse oma kallimale Ayda Fieldile kaardipaki abil! Hiljuti abiellunud kunagise poistebändi Take That liige Robbie Williams on alati huvitunud universumi müsteeriumidest ning müstitsismist ning kui Robbiel sattusid kaartide jagamisel pidevalt näppu just ärtu emandad, siis laulja võttis seda kui märki, et Ayda on tema jaoks see “õige” naine.    

Robbie Williams paljastas oma abieluettepaneku tagamaad. Nimelt esitas laulja tähtsa küsimuse oma kallimale Ayda Fieldile kaardipaki abil!

Hiljuti abiellunud kunagise poistebändi Take That liige Robbie Williams on alati huvitunud universumi müsteeriumidest ning müstitsismist ning kui Robbiel sattusid kaartide jagamisel pidevalt näppu just ärtu emandad, siis laulja võttis seda kui märki, et Ayda on tema jaoks see “õige” naine.

“See täitis mu südame ning ma lõpetasin muretsemise selle pärast, kas ma ise ikka talle see õige olen,” ütles Robbie. Ning seejärel lausus ta Aydale: “Kas sa abiellud minuga?” Ja ulatas naisele kõik neli ärtu emandat.

Buduaar.ee

Sarnased artiklid