Robert Downey Juunior – gripi pärast narkosõltlane

32 kommentaari
Robert Downey Juunior – gripi pärast narkosõltlane

Robert Downey Jr. sattus narkosõltuvusse, sest ei saanud gripist üle, kirjutab ajakiri Esquire. Näitleja ja filmi “Raudmees”staar Robert Downey Jr. räägib, et sattus narkootikumide küüsi, kui ei saanud oma gripitaolisest haigusest lahti. Niisiis prooviski ta oopiumi.     

Robert Downey Jr. sattus narkosõltuvusse, sest ei saanud gripist üle, kirjutab ajakiri Esquire.

Näitleja ja filmi “Raudmees”staar Robert Downey Jr. räägib, et sattus narkootikumide küüsi, kui ei saanud oma gripitaolisest haigusest lahti. Niisiis prooviski ta oopiumi. Muidu täielikult kangete narkootikumide vastane staar langes võrku, kust on juba raske välja saada. “Esimene kord proovisin oopiumi. Teine kord nägi see välja nagu oopium, aga oli palju mustem. Mõistsin, et mul on tõsine probleem, kui ärkasin hommikul üles ja tegin kohe väikese oopiumilaksu, sest mul oli jälle see “gripi tunne”. Vaatasin peeglisse ja mõtlesin: “Tore, nüüd oled lisaks veel ka narkar”,” meenutab mees. 

Robertit on vahemikus 1996-2001 mitu korda narkootikumide omamise pärast vahistatud ja taastusravile saadetud. Robert ise tunnistab, et ta pole tegelikult siiamaani oma sõltuvusest lahti saanud ning temalgi on omad tagasilangused. 

 

Buduaar.ee