Robert Pattinson – stressis massaaži pärast

Robert Pattinson – stressis massaaži pärast

Robert Pattinson üritas Jaapanis natukene end lõdvaks lasta ja endale massaaži teha, kuid pidi tõdema, et see polegi üldse nii lihtne, vahendab Showbizspy. Šarmikas Briti näitleja Robert Pattinson räägib, et sai Jaapanis massaaži oodates stressipommi. “Ma tahtsin lasta Jaapanis end mudida, et natukene lõdvestuda ning ootasin ukse taga poolteist tundi! Ma sain 15 korda rohkem stressi  seal istudes ning mõtlesin, et enam ma sellist nalja küll ei tee,” räägib 24aastane Robert ning jutustab, kuidas talle meeldib filme vaadata ning muusikat kirjutada.

Robert Pattinson üritas Jaapanis natukene end lõdvestada ning lasta endale massaaži teha, kuid pidi tõdema, et see polegi nii lihtne, vahendab Showbizspy.

Šarmikas Briti näitleja Robert Pattinson räägib, et sai Jaapanis massaaži oodates stressipommi. “Ma tahtsin lasta Jaapanis end mudida, et natukene lõdvestuda, ning ootasin ukse taga poolteist tundi! Ma sain 15 korda rohkem stressi seal istudes ning mõtlesin, et enam ma sellist nalja küll ei tee,” räägib 24aastane Robert ning jutustab, kuidas talle meeldib filme vaadata ning muusikat kirjutada. “Mulle meeldib filme vaadata, kuigi mul pole selleks peaaegu üldse aega. Vaatan filme, et saada inspiratsiooni muudeks asjadeks, mida ma tahaksin teha. Kuulan muusikat, et saada inspiratsiooni muusika kirjutamiseks. Ma teen neid asju, et luua midagi uut.”

 

Buduaar.ee