Saaga jätkub: Jesus Luz pettis Madonnat!

Saaga jätkub: Jesus Luz pettis Madonnat!

Saaga popikuninganna Madonna ja meesmodelli Jesus Luzi lahkumineku asjus jätkub! Viimaste andmete kohaselt oli mees olnud Madonnale truudusetu ning hoopis see asjaolu olevat suhte kirstunaelaks saanud, kirjutab Showbizspy. Viimaste väidete kohaselt palkas superstaar Madonna eradetektiivi luuramaks Jesus Luzi järgi, kuna mees kadus vahel terveks päevaks ja lülitas mobiili välja. See, mida Madonna avastas, oli ilmselge – mees pettis teda 18-aastase Brasiilia modelliga.   

Saaga popikuninganna Madonna ja meesmodelli Jesus Luzi lahkumineku asjus jätkub! Viimaste andmete kohaselt oli mees olnud Madonnale truudusetu ning hoopis see asjaolu olevat suhte kirstunaelaks saanud, kirjutab Showbizspy.

Viimaste väidete kohaselt palkas superstaar Madonna eradetektiivi luuramaks Jesus Luzi järgi, kuna mees kadus vahel terveks päevaks ja lülitas mobiili välja. See, mida Madonna avastas, oli ilmselge – mees pettis teda 18-aastase Brasiilia modelliga. “Jesus oli tihti päev läbi ära ja telefon oli välja lülitatud. Ei läinud kaua kuni Madonna need kaks asja kokku viis. Puupeast petis Jesus üritas end välja vingerdada, aga Madonna oli juba kõik tema asjad kokku pakkinud ja ukse taha tõstnud,” räägib Madonna tuttav.

Madonna ja Jesus Luzi vanusevahe oli 28 aastat!

Elu on lill, kas pole? 

Buduaar.ee