Sandra Bullock adopteeris pisibeebi! VAATA PILTI

41 kommentaar
Sandra Bullock adopteeris pisibeebi! VAATA PILTI

Sandra Bullock sammub vapralt edasi ning adopteeris pisibeebi, kirjutab People. Tunnustatud näitlejanna Sandra Bullock, kes äsja teatas, et lahutab kindlasti Jesse Jamesist, sammub vapralt edasi ning adopteeris kolme ja poolekuuse poisi Louis’i. “Ta on perfektne. Ma lihtalt ei oska teda kirjeldada. Tundub, nagu ta oleks kogu aeg mu elus olnud,” räägib Sandra.  

Sandra Bullock sammub vapralt edasi ning adopteeris pisibeebi, kirjutab People.

Tunnustatud näitlejanna Sandra Bullock, kes äsja teatas, et lahutab kindlasti Jesse James’ist, sammub vapralt edasi ning adopteeris kolme ja poolekuuse poisi Louis’i. “Ta on perfektne. Ma lihtalt ei oska teda kirjeldada. Tundub, nagu ta oleks kogu aeg mu elus olnud,” räägib Sandra.

Jesse James ja Sandra Bullock alustasid adopteerimisprotsessi neli aastat tagasi ning tõid Louis’i esmakordselt koju jaanuaris. Paar aga hoidis seda kõike salajas ning kavatsesid sellest avalikult rääkida alles peale Oscarite jagamist. Kahjuks aga kõigest nädal aega peale Oscarite jagamist tuli avalikkuse ette tõsiasi, et Jesse on Sandrat mitmeid kordi petnud ning rõõmu-uudis muutus draamaks. Nüüd jätakb Sandra Louisi adopteerimist kui üksikvanem.

Vaata pilti pisipõnnist SIIT

Buduaar.ee