Sarah Jessica Parker: Miley Cyrus on nagu viiking!

Sarah Jessica Parker: Miley Cyrus on nagu viiking!

Sarah Jessica Parker oli ehmunud Miley Cyruse pikkuse pärast ning arvab, et ta näeb välja nagu viiking, kirjutab Showbizspy. Menusarja “Seks ja Linn” ja samanimelise filmi staar Sarah Jessica Parker oli ehmunud, kui nägi, et Miley Cyrus polegi lühike. “Mind hämmastas ta pikkus. Mul polnud sellest õrna aimugi. Kas teadsite, et ta on pikk? Ta on nagu viiking,” räägib Parker. Näitlejanna, kes mängib “Seks ja Linnas” Carrie’t, tunnistab, et Miley’ga töötada oli väga lõbus, isegi siis, kui see oli vaid hetkeks.   

Sarah Jessica Parker oli ehmunud Miley Cyruse pikkuse pärast ning arvab, et ta näeb välja nagu viiking, kirjutab Showbizspy.

Menusarja “Seks ja Linn” ja samanimelise filmi staar Sarah Jessica Parker oli ehmunud, kui nägi, et Miley Cyrus polegi lühike. “Mind hämmastas ta pikkus. Mul polnud sellest õrna aimugi. Kas teadsite, et ta on pikk? Ta on nagu viiking,” räägib Parker. Näitlejanna, kes mängib “Seks ja Linnas” Carrie’t, tunnistab, et Miley’ga töötada oli väga lõbus, isegi siis, kui see oli vaid hetkeks. “Miley on ilus eneseteadlik noor naine. Meid koos küll otseselt ei näe koos kinolinal, aga töötasime koos mõnes stseenis. Ta on väga armas ja professionaalne.”

Buduaar.ee