Scarlett Johansson: pulmade planeerimine oli nagu narkotehingu tegemine!

Scarlett Johansson: pulmade planeerimine oli nagu narkotehingu tegemine!

Scarlett Johansson tunnistab, et pulmade planeerimine oli sama salajane kui suure narkotehingu läbiviimine, kirjutab Movies NDTV. Hollywoodi üks seksikaim näitlejanna Scarlett Johansson tunnistab, et pulmade planeerimine filmi “Ettepanek” staari  Ryan Reynolds’iga oli sama salajane kui suuremat laadi narkotehingu läbiviimine. Väidete kohaselt abiellus 24aastane näitlejanna Reynolds’iga 2008. aasta septembris privaatsel tseremoonial Kanadas asuval Vancouveri saarel ning selleks, et see kõik ainult nende teada jääks, pidid nad absoluutselt kõike salajas hoidma.  

Scarlett Johansson tunnistab, et pulmade planeerimine oli sama salajane kui suure narkotehingu läbiviimine, kirjutab Movies NDTV.

Hollywoodi üks seksikaim näitlejanna Scarlett Johansson tunnistab, et pulmade planeerimine filmi “Ettepanek” staari Ryan Reynolds’iga oli sama salajane kui suuremat laadi narkotehingu läbiviimine. Väidete kohaselt abiellus 24aastane näitlejanna Reynolds’iga 2008. aasta septembris privaatsel tseremoonial Kanadas asuval Vancouveri saarel ning selleks, et see kõik ainult nende teada jääks, pidid nad absoluutselt kõike salajas hoidma.
“Ma poleks kunagi arvanud, et planeerin oma pulmi kuskil pimedal tänaval. Pidime kõike salajas hoidma ning vahepeal tekkis tunne, nagu viiksime läbi narkotehingut, aga seda ilma lõbuta,” muheleb kaunitar, kelle laulatus oli tõeliselt jalustrabav. “See toimus eraldatud kohas. Abiellusime karude, vaalade ja kotkaste keskel,” meenutab ta.

Kus võiks toimuda Sinu unistuste pulm?

 

Buduaar.ee