Seal: ma olen õnnega koos

Seal: ma olen õnnega koos

Seal räägib, et on kõik oma patud juba lunastanud ning et ta on õnnega koos, sest saab nii luksuslikult elada, kirjutab Showbizspy. Poplaulja Seal (46), kes kasvatab koos Saksamaa supermodelli Heidi Klum’iga nelja last, räägib, et ta ei tunne end luksusliku elustiili pärast süüdi olevat, sest on  oma patud juba lunastanud ja vitsad saanud.   

Seal räägib, et on kõik oma patud juba lunastanud ning et ta on õnnega koos, sest saab nii luksuslikult elada, kirjutab Showbizspy.

Poplaulja Seal (46), kes kasvatab koos Saksamaa supermodelli Heidi Klum’iga nelja last, räägib, et ta ei tunne end luksusliku elustiili pärast süüdi, sest on oma patud juba lunastanud ja vitsad saanud. “Lunastasin oma patud ning ei tunne end perfektse eluviisi pärast süüdi olevat,” räägib mees, kes pidi pärast lapsendamist ja kasuperes elamist oma hilised teismeliseaastad Londoni rentslis veetma.

“Me mõlemad Heidiga oleme end ogaraks töötanud, et niimoodi elada. Keegi ei andnud meile seda niisama,” räägib Seal sellest, kuidas ta tippu jõudis. Ta paneb südamele, et ka nende perekonnas pole kõik alati nii roosiline ning ka neil on samasuguseid muresid nagu kõikidel teistel. Aga üldpildis nimetaks Seal oma elu perfektseks.

 

Buduaar.ee