Sekretär, büroojuht, juhiabi – võida selle nädala auhind!

Sekretär, büroojuht, juhiabi – võida selle nädala auhind!

Meie veebis toimub tore konkurss, kus on võimalik vahelduseks enda professionaalne pool proovile panna ning just tööalaselt särada. Mõtlesime koostöös Baltikumi suurima kontoritarvetefirmaga Officeday välja toreda konkursi „Parim büroojuht“, mille ülesannete täitmised on nii tekstilised kui ka pildilised. Põnevust lisab see, et igal nädalal saab täita uusi ülesandeid. Auhinnafond on suur ja sisaldab vajalikke, meelelahustlikke ja ilutooteid.

Meie veebis toimub tore konkurss, kus on võimalik vahelduseks enda professionaalne pool proovile panna ning just tööalaselt särada.

Mõtlesime koostöös Baltikumi suurima kontoritarvetefirmaga Officeday välja toreda konkursi „Parim büroojuht“, mille ülesannete täitmised on nii tekstilised kui ka pildilised. Põnevust lisab see, et igal nädalal saab täita uusi ülesandeid. Auhinnafond on suur ja sisaldab vajalikke, meelelahustlikke ja ilutooteid.

Praegu on võistlus on kestnud alles nädal ja kestab veel. Seda kuni sekretäride päevani, mis on 25. aprillil. Igal nädalal on uued võitjad ning enda kandidatuuri võib nüüd sellest nädalast lisada ja võita nädala auhind, lõppeesmärgiks siis peaauhind endale napsata.

Esimesed asjalikud seitse naist on „Parim büroojuht“ võistlusele end lisanud, esimesed ülesanded täitnud ning kolm neist juba ka lõppfinaali valitud. Häälte andmine algas uuesti algusest peale. Sel nädalal hinnatakse juba teise ülesande täitmise oskuslikkust ja valitakse kolm järgmist finalisti.

Iga nädala võitja on juba suure auhinnafondi võitnud.  Kõige-kõige paremale ning lemmikute tiitli saajatele lisandub võite veelgi. Vaata auhindu täpsemalt  SIIT
 
Officeday on oma peakontoris Leedus juba kaheksa korda sarnast konkurssi korraldanud ja osalejaid oli viimasel korral pea 200. Eesti on küll väiksem, aga asjalikke kontoriinimesi on meilgi piisavalt. Kui see oled Sina, siis ühine konkursiga!

Kui sinu tööülesanded pole just meie konkursile sobivad, aga sa tead kedagi, kes võiks olla meie võistlusel tugev kandidaat, siis julgusta teda osalema.

Selle nädala 3 parimat selguvad esmaspäeval, 16. aprillil. Vaata finalistide valimise osas täpsemalt reegleid SIIT.