Selgeltnägijate põrumine. Gallup: Kas needus või võimete puudumine?

Selgeltnägijate põrumine. Gallup: Kas needus või võimete puudumine?

Tänases “Selgeltnägijate tuleproovi” finaalsaates võistlesid maagid Sergei, Kristi ja Tarmo. Üllataval kombel ei suutnud keegi neist mitte ühtegi ülesannet ära lahendada.       

Tänases “Selgeltnägijate tuleproovi” finaalsaates võistlesid maagid Sergei, Kristi ja Tarmo. Üllataval kombel ei suutnud keegi neist mitte ühtegi ülesannet ära lahendada. 

Esimeses voorus said õnne proovida kõik varem väljalangenud selgeltnägijad ning võitja oleks saanud “Musta Hobusena” finaali. Ülesandeks oli 13 kasti seast leida kast, mille sees oli inimese pealuu. Mitte keegi ei suutnud ülesannet lahendada ning neljandat võistlejat ei tulnud. 

Teises voorus tuli Sergeil, Kristil ja Tarmol ära arvata, kes viiest neidisest on rase. Neidudele oli varem tehtud vereproov, mille järgi tehti kindlaks, et üks neist on rase. Keegi kolmest finalistist ei märkinud õiget neidu ära, aga publiku seast eelmise aasta saates tuntuks saanud maag Hannes Vanaküla valis koheselt õige neiu välja. 

Kolmandas voorus pidid selgeltnägijad ära tunnetama, mida või keda näidatakse nende taga videos. Ühes videos näidati Dalai-laamat ning teises Adolf Hitlerit. Tarmo märkis Dalai-laama ajal ära sõna “mikrofon”  ning Hitleri video ajal, et tegemist on maailmavaluga. Kahjuks polnud need vastused piisavad ning Tarmo punkti ei saanud. Kristil läks üldse väga halvasti. Dalai-laama puhul arvas ta, et tegemist on õnnetusega ning Hitleri puhul, et rõõmsa sündmusega. Sergei puhul tekkis korraks lootus, et ta lahendab ülesande edukalt, aga kahjuks see nii ei läinud. Hitleri video puhul märkis ta ära “number kolme” ning Dalai-laama puhul, et tegemist on peo või diskoga.

Neljandas voorus tuli tegemist teha verega, kuna veri on väga tugeva energiaga. Nimelt loovutas verd saatejuht Urmas E. Liiv ning selgeltnägijatel tuli viie pokaali vahel valida üks pokaal, kuhu oli tilgutatud saatejuhi verd. Kinnitamaks oma vastust pidid kõik finalistid võtma teisest suvalisest klaasist lonksu. Kõik finalistid põrusid ning jõid saatejuhi verd…  

Lisaülesandena, mis otsustaks võitja, pidid selgeltnägijad eristama 13 mullakausi seast kausi, kus on sees surnuaia muld. Jällegi ei suutnud keegi finalistidest õiget kaussi ära arvata.

Aga mida siis teha auhinnaga – 100 000 krooniga? Suur summa otsustati annetada heategevuseks liikumispuudega lastele.

Aga kelle valis Nastja saate võitjaks? Saladus, mis oli nii kaua kindlates kätes, avaldati! Nastja ennustas saate võitjaks endise vangi Indreku, kes langes välja juba esimeses saates.  Nii et sel korral oli põrujaks ka Nastja!

 

 

Buduaar.ee