Shakira võib saada trahvi purskkaevus tantsimise eest! Video!

Shakira tantsis oma uue muusikavideo võtetel purskkaevus ilma loata ning selle eest võib staari oodata trahv.

Barcelona ametnikud nägid videot Kolumbia lauljatari uue video võtetest ja nad ei ole rahul. Nähes YouTube'is klippi, kus Shakira tantsib koos oma fännidega kuulsas Pla de Palau purskkaevus ning sõidab ilma kiivrita "Harley Davidsoni" mootorratta seljas, võivad ametnikud teha 33aastasele staarile trahvi.

 

Shakira tantsis oma uue muusikavideo võtetel purskkaevus ilma loata ning selle eest võib staari oodata trahv.

Barcelona ametnikud nägid videot Kolumbia lauljatari uue video võtetest ja nad ei ole rahul. Nähes YouTube’is klippi, kus Shakira tantsib koos oma fännidega kuulsas Pla de Palau purskkaevus ning sõidab ilma kiivrita “Harley Davidsoni” mootorratta seljas, võivad ametnikud teha 33aastasele staarile trahvi.

Shakira tuli Barcelonasse selleks, et filmida muusikavideo oma viimasele singlile “Loca”, kuid agarad fännid on postitatud videod Shakirast võtteplatsil juba veebi. Üks linnavolikogu liige märkis, et Shakira “ei ole filmimiseks isegi luba küsinud” ning selle eest võidakse teda trahvida. Ametnikud hindavad videot ning võivad karistada neid, kes on tolles rikkumises vastutavad.

“Kui Barcelonas küsida luba taoliseks asjaks, pole mingit probleemi,” lisab volikogu liige. “Me analüüsime pilte, et avastada rikkumisi, mis on võtteplatsil toime pandud.” Lisaks sellele oli Shakira jäädvustatud ka istumas mootorratta taga ilma kohustusliku peakaitseta. Volikogu kurdab, et Shakira ei näita mingit eeskuju, kuigi tegemist on “avaliku elu tegelasega.”

 

Buduaar.ee