Simon Cowelli rahaahnusel pole piire!

31 kommentaar
Simon Cowelli rahaahnusel pole piire!

Simon Cowelli rahaahnusel pole tõesti piire. Nüüd tahab mees teha puhtalt kadedusest oma multfilmi, kirjutab Showbizspy. Muusikamogulist  American Idol’i ning Britan’s Got Talent’i kohtunik Simon Cowell on animasarja “The Simpsons” suur fänn ning kadestab selle ülemaailmset kuulsust ja edu.    

Simon Cowelli rahaahnusel pole tõesti piire. Nüüd tahab mees teha puhtalt kadedusest oma multfilmi, kirjutab Showbizspy.

Muusikamogulist American Idol’i ning Britan’s Got Talent’i kohtunik Simon Cowell on animasarja “The Simpsons” suur fänn ning kadestab selle ülemaailmset kuulsust ja edu. “Nende lähenemine on toores ja nad teenivad palju raha. Sa nagu peaaegu vihkad neid, et nad nii palju raha teenivad. See teeb mind psüühiliselt haigeks, kui palju raha nad aastatega teeninud on. Võibolla peaksin ka oma animasarja tegema,” mõlgutab mõtteid Cowell, kes eelmisel aastal teenis umbkaudu 75 miljonit dollarit. 

Simon on varem Simpsonites esinenud ning tunnistab, et tegi seda selleks, et oma noorust säilitada. “Ainuke põhjus seda teha on see, et jääda nooreks igavesti,”räägib Cowell.  

 

Buduaar.ee