Spencer Pratt: abielu Heidiga oli show!

Spencer Pratt: abielu Heidiga oli show!

Spencer Prattil on ikka veel midagi öelda. Nüüd hõiskab mees, et abielu Heidi Montagiga oli kõigest üks suur tsirkus, vahendab Showbizspy! Reality-staar Spencer Pratt räägib, et abielu Heidi Montagiga oli osa telesarjast “The Hills”, kus paar koos osales. “Armastan Heidit, aga meie abielu oli show, see oli osa “The Hills’i maailmast,” sõnab kuulsusejanus mees, kes enda sõnul ei sobi Heidi kõrvale.

Spencer Prattil on ikka veel midagi öelda. Nüüd hõiskab mees, et abielu Heidi Montagiga oli kõigest üks suur tsirkus, vahendab Showbizspy!

Reality-staar Spencer Pratt räägib, et abielu Heidi Montagiga oli osa telesarjast “The Hills”, kus paar koos osales. “Armastan Heidit, aga meie abielu oli show, see oli osa “The Hills’i maailmast,” sõnab kuulsusejanus mees, kes enda sõnul ei sobi Heidi kõrvale. “On ju selge, et telekuulsust armastav Spencer Pratt ei sobi oma eksnaise Heidi Montagi ambitsioonirikka filmi- ja popstaari karjääri, olles üksik seksisümbol,” räägib Pratt, viidates endale kui kolmandale isikule.

Heidi andis lahutuse sisse eelmisel reedel, viidates lahendamatutele probleemidele.

Buduaar.ee