Spencer Pratti jaoks on kuulsus tähtsam kui abikaasa!

Spencer Pratti jaoks on kuulsus tähtsam kui abikaasa!

Spencer Pratt valis kalli abikaasa asemel hoopis kuulsuse! Reality-staar Spencer Pratt, kes on hetkel lahutuse äärel oma kallimast Heidi Montagist, usub, et suhtest Heidiga ei tulnud midagi välja, sest naine tahtis rahulikumat elu, aga tema hoopis kuulsust. 

Spencer Pratt valis kalli abikaasa asemel hoopis kuulsuse!

Reality-staar Spencer Pratt, kes on hetkel lahutuse äärel oma kallimast Heidi Montagist, usub, et suhtest Heidiga ei tulnud midagi välja, sest naine tahtis rahulikumat elu, aga tema hoopis kuulsust. “Me armastame üksteist, aga mina olen kuulsusenarkar ning me ei saa sellest üle. Heidi teab seda. Ma tahan igasugust meediakajastust, tema aga usub halba kajastusse. Minu armastus kuulsaks olemise vastu ning tema armastus kutsikate vastu ei saa kunagi koos toimima. Talle meeldib matkamas käia ja rahulikult elada. Heidi usukus, et kasvan sellest välja, aga ei. Olen ikka see sama Spencer, kes läks “The Hillsi”, et kuulsaks saada. Ma pean ikka siiamaani trikke tegema ning Tom Cruise’ilt ja Brad Pittilt nišši võtma,” räägib 26aastane meediategelane ning tunnistab, et mõrad nende abiellu tekkisid kohe peale nende abielu 2009. aasta aprillis. “Peale abiellumist oleme pidevalt kakelnud. Ta jauras pidevalt, et kas ma tõesti kirjutan sellest Twitteris või kas ma tõesti kavatsen seda teha,” lisab ta.

Hoolimata oma kuulsusejanust naudib Spencer ka rahulikumat elu ning tegeleb maalimisega. “Ma olen nüüd kunstnik. Mul on molbert ja kõik vajalikud asjad. Ma kavatsen oma näituse ja galerii avada.”

Buduaar.ee