Sten-Erik Jantson ostab enamus rõivaid USA-st

Sten-Erik Jantson ostab enamus rõivaid USA-st

Meelelahutusärimees Sten-Erik Jantson on stiilne ning edukas mees, kelle jaoks välimus on inimeste juures suureks määrajaks

Meelelahutusärimees Sten-Erik Jantson on stiilne ning edukas mees, kelle jaoks välimus on inimeste juures suureks määrajaks.

„Eks inimene jätab esmamulje endast just sellega, mis tal seljas on, seega riietus on minu jaoks oluline, seda nii enda kui teiste puhul,“ tunnistab mees.
Kindlaid riidebrände, mis mehe ostma paneks, ei ole: „Tuleb tunnistada, et kindlaid lemmikbrände , mis paneks hulluma, mul ei ole, kuid meeldivad huvitavad ja omapärased riided, mis paistaksid silma,“ räägib Sten enda stiilieelistustest.

Oste, mida mees on hiljem pidanud kahetsema ,on palju, eriti nendel puhkudel, kui ostud on tehtud USA-s. „Enamuse oma asjadest ostan ma USA-st, kus riided maksavad täpselt nii palju kui nad maksma peaksid. Seetõttu ei viitsi ma poes kõike selga  proovida ja koju jõudes olen nii mitmelgi korral  avastanud, et pean riided mittesobivuse tõttu sõpradele ära andma!“

 

Annika Ülejõe
Buduaar.ee toimetaja