Suri Cruise ja Shiloh Jolie-Pitt on nagu öö ja päev

Suri Cruise ja Shiloh Jolie-Pitt on nagu öö ja päev

Katie Holmes’i ja Tom Cruise võsuke Suri on nagu tõeline printsess, kes veedab oma päevad ema meigikotis sobrades ja riideid selga proovides. Seevastu Brad Pitti ja Angelina Jolie tütreke Shiloh on tõsiseks vastaseks poistele. Nimelt meeldib tüdrukutirtsule jalkat mängida ning poksida.
 

Katie Holmes’i ja Tom Cruise võsuke Suri on nagu tõeline printsess, kes veedab oma päevad ema meigikotis sobrades ja riideid selga proovides. Seevastu on Brad Pitti ja Angelina Jolie tütreke Shiloh on tõsiseks vastaseks poistele. Nimelt meeldib tüdrukutirtsule jalkat mängida ning poksida.

Suri on kõigest 3-aastane, aga juba näitab välja oma moemaitset. Tüdrukul on tohutult suur riidekapp, mille sisu maksab ligikaudu 2 miljonit naela (ehk umbkaudu 36 miljonit krooni).
“Surile meeldivad tüdrukulikud kleidikesed, ta vihkab pükse. Talle meeldib riietuda ning end hiiglasuure peegi ees imetleda, samuti Katie meigikotis sobrada. Suril on väga suur riidekapp ning vanemad lasevad tal alati ise valida, mis ta selga tahab panna. Ta armastab kontsakingi ning ei kanna kunagi sama kleiti kaks korda. Ükskord ostis Katie talle traksi- ja capripüksid ning nende juurde sobivad vestid ja mütsid, aga Suri ütles lihtsalt “Ei” ning ei pannud neid selga. Katie poolest võiks Suri mustaks saada, kui ta mudakooke teeb, aga Suri on lihtsalt liiga õrnake ning ei taha räpaseks saada,” räägib allikas.

Shilohil pole aega selleks, et mõelda, mis ta selga paneb.
“Shiloht on innustatud, et ta võib olla just selline nagu ta tahab, ning hetkel tahab ta olla nagu Robin Hood. Ta on küsinud oma isalt Bradilt poksikindaid, et ta saaks paremini Maddoxit ja Paxi lüüa. Ta ronib mööda puid ning maadleb. Samal ajal kui Zahara mängis nukkudega ning pidas teepidu koos Viviennega, kaotas Shiloh oma hamba Maddoxi ja Paxiga jalkat mängides. Pax lõi kogemata tal hamba välja ning tüdruk oli korraks ehmunud juhtunust, aga pärast seda kui Angie ta verd täis suu puhtaks tegi, jooksis ta kohe mänguväljakule tagasi jalkat mängima. Ta isegi ei nutnud, mis sest, et tal oli terve suu verd täis. Ta on lihtsalt kartmatu,” jutustab allikas.

 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja