Surnuaial seksinud satanist saadeti vangi!

Austraalias Sydney's valesatanistide portaali kaudu noori tüdrukuid seksima meelitanud noormees sai 6 aastat reaalset vangikaristust, kirjutab News.com.au.

 

 

 

Austraalias Sydney’s valesatanistide portaali kaudu noori tüdrukuid seksima meelitanud noormees sai 6 aastat reaalset vangikaristust, kirjutab News.com.au

24-aastane Daniel William Peckham lõi internetiportaali “Rockwoodi Gootide Ühiskonna”, mille liikmetasuks olid teismeliste tüdrukute alastipildid. Noored neiud pidid ka olema valmis seksiks Peckhamiga. Mehel õnnestus surnuaiale meelitada vähemalt kaks tüdrukut.

Kohtusitungil tunnistas üks ohvritest, kuidas mees meelitas teda värskelt kaevatud hauda ja kasutas teda seal ära. 15aastane tüdruk rääkis, kuidas ta tundis, et juhtunu on tema süü ning kui ta esimesel korral keeldus seksist, siis riputas Peckham karistuseks tema alastipildid Youtube’i üles.

Daniel William Peckham mõisteti süüdi lastepornograafia omamises ja noorte tüdrukute manipuleerimises internetis. Mees mõisteti kuueks aastaks vangi ning seejärel tuleb tal väljaspool trelle olla veel  3 aastat  katseajal.

 

Buduaar.ee