Tara Reid: mu kehaga on nüüd kõik korras! GALERII

Tara Reid: mu kehaga on nüüd kõik korras! GALERII

Tara Reid poseerib Playboy’le, sest tahab kõigile näidata, et tema ilukirurgiast kahjustunud kehaga on nüüd kõik korras. “Kuuma Piruka” näitlejanna Tara Reid’i keha moondus kohutavalt pärast viltuläinud iluoppi. Nüüdseks on see viga parandatud ning naine võttis end Playboy’le alasti, et kõigile näidata oma paranenud ja seksikat keha. “Esimene operatsioon läks viltu. Seda ikka juhtub. Minuga on viimased kuus aastat kõik korras olnud. On ebaaus, et kõikjal on mu vanad pildid. Tahan inimestele Playboy abiga näidata, et ma ei näe enam selline välja,” räägib 34aastane näitlejanna.     

Tara Reid poseerib Playboy’le, sest tahab kõigile näidata, et tema ilukirurgiast kahjustunud kehaga on nüüd kõik korras.

“Kuuma Piruka” näitlejanna Tara Reid’i keha moondus kohutavalt pärast viltuläinud iluoppi. Nüüdseks on see viga parandatud ning naine võttis end Playboy’le alasti, et kõigile näidata oma paranenud ja seksikat keha. “Esimene operatsioon läks viltu. Seda ikka juhtub. Minuga on viimased kuus aastat kõik korras olnud. On ebaaus, et kõikjal on mu vanad pildid. Tahan inimestele Playboy abiga näidata, et ma ei näe enam selline välja,” räägib 34aastane näitlejanna. 

Playboy on Tara’le varemgi pakkumisi teinud, aga seni on ta alati keeldunud. “Playboy on mulle varemgi pakkumisi teinud, aga olen nendest ära öelnud, sest tundsin, et siis ei olnud õige aeg. Praegu olen oma kolmekümnendates ning tunnen, et see on parim aeg mu elus nii vaimselt, füüsiliselt kui ka hingeliselt.” 

 

Buduaar.ee