Taylor Lautner: vanad tegijad tahavad minust pilti?

Taylor Lautner: vanad tegijad tahavad minust pilti?

Taylor Lautneril on igasuguseid fänne. Isegi tunnustatud filmistaare!  “Videviku” filmide teine kuum meesstaar Taylor Lautner on meelitatud, et tema fännklubisse kuuluvad ka nn. vanad tegijad nagu Jamie Foxx. “Seal oli tohutult palju fänne. Kaamerad välkusid ning kõik karjusid “Taylor, Taylor, Taylor,” räägib 17aastane Lautner Lopez Tonight shows oma esimese filmi esilinastusest.  

Taylor Lautneril on igasuguseid fänne. Isegi tunnustatud filmistaare! 

“Videviku” filmide teine kuum meesstaar Taylor Lautner on meelitatud, et tema fännklubisse kuuluvad ka nn. vanad tegijad nagu Jamie Foxx. “Seal oli tohutult palju fänne. Kaamerad välkusid ning kõik karjusid: “Taylor, Taylor, Taylor,” räägib 17aastane Lautner Lopez Tonight shows oma esimese filmi esilinastusest.

“Ja äkki kuulsin sellist madalat häält. “Taylor, Taylor,” ning üks  mustanahaline mees kõndis minu poole ja ütles: “Mu tütar on su suur fänn ning mina ka. Kas saaksin sust pilti teha? Olen Jamie Foxx.” ” Mõtlesin, et teed vist nalja. Et kas ma saaksin hoopist sinuga pilti teha,” räägib Lautner oma kohtumisest Jamie Foxx’iga.

 

 

Buduaar.ee