Tiger Woods ehitab endale seksikoobast?

Tiger Woods ehitab endale seksikoobast?

Tiger Woodsi 44miljonilisesse villasse tuleb ka üks salajane tuba, kus sees on olemas ka hapnikukamber. Golfiäss Tiger Woods, kes pettis oma naist Elinit mitmete erinevate naistega, on sõpradele rääkinud, et see hapnikukamber aitab tal kiiremini paraneda vigastustest.

Tiger Woodsi 44miljonilisesse villasse tuleb ka üks salajane tuba, kus sees on olemas ka hapnikukamber.

Golfiäss Tiger Woods, kes pettis oma naist Elinit mitmete erinevate naistega, on sõpradele rääkinud, et see hapnikukamber aitab tal kiiremini paraneda vigastustest. Woodsi sõbrad aga on arvamusel, et golfikunn kasutab seda hoopis oma veidrates seksmängudes, et kauem vastu pidada ning seksinaudingut pikendada. “Ta räägib ise, et ehitab selle ruumi ravitoaks, aga tema lähedased on veendunud, et ta ehitab endale hoopis seksikoobast, kus ta saab harrastada peadpööritavat seksi,” räägib allikas National Enquirerile.

“Tiger on mees, kellel ei saa seksist kunagi villand. Ta on ju seksiloom. See on nii nagu iga sõltuvusega. Alguses piisab vähesest, aga pikapeale tahad juba midagi tugevamat ja kangemat saada. Praegu on kõik muidugi spekulatsioonid, aga kui ta on lahutatud, võib ta magada nii paljude ilusate naistega kui ise soovib. Tahes-tahtmata paneb hapnikukambri ehitamine mõtlema sellele, et ta teeb endale seksikoopa, mitte ei hakka seal vigastustest ravima,” sõnab allikas. 

Buduaar.ee