Tiger Woods liitus teiste staaridega, et aidata Haiiti maavärina ohvreid

33 kommentaari
Tiger Woods liitus teiste staaridega, et aidata Haiiti maavärina ohvreid

Tiger Woods on lunastuseteel ning üritab oma seksiskandaali jutud kummutada heategevusega, kirjutab New York Daily News. Golfiäss Tiger Wood plaanib saata Haiti maavärina ohvritele arstiabi ja varustust 30 miljoni krooni väärtuses. Haitit on aidanud juba ka Angelina Jolie ja Brad Pitt, kes annetasid ohvritele üle 10 miljoni Eesti krooni.   

Tiger Woods on lunastuseteel ning üritab oma seksiskandaali jutud kummutada heategevusega, kirjutab New York Daily News.

Golfiäss Tiger Woods plaanib saata Haiiti maavärina ohvritele arstiabi ja varustust 30 miljoni krooni väärtuses. Haiitit on aidanud juba ka Angelina Jolie ja Brad Pitt, kes annetasid ohvritele üle 10 miljoni Eesti krooni. Inimesi kutsusid avalikult üles ka jutusaatekuninganna Oprah Winfrey, menuansambli solist Chris Martin, Usher jpt. Hollywoodi hurmur George Clooney heategevuslik jutusaade, mis kogub raha maavärinaohvritele, alustab 22. jaanuaril. Oma heasüdamlikkust on näidanud ka USA välisminister Hillary Clinton koos oma abikaasa, ekspresident Bill Clintoniga, kelle jaoks on Haiiti eriline koht. Nimelt veetis paar seal oma hilinenud mesinädalad. 

Haiitit teisipäeval tabanud 7 pallises maavärinas hukkus halvimal juhul 500 000 inimest. Kindel hukkunute arv pole veel teada, aga 32 kraadine kuumus, haiguste levik ja arstiabi vähesus suurendab hukkunute arvu.

Saksa valitsus eraldas Haiitile koheseks abiks 23,48 ning Soome 19,56 miljonit krooni. Täna annetas Tartu linn Punase Risti kaudu Haiitile 100 000 krooni, kirjutab Õhtuleht. 

 

Buduaar.ee