Tiger Woods saab pärast jõule korvi!

Tiger Woods saab pärast jõule korvi!

Tiger Woods saab oma abikaasalt Elin Nordegren’ilt pärast jõule korvi, kirjutab News of The Word. Golfihiilguse Tiger Woods naine, rootslasest modell Elin Nordegren, on pärast mehe 11 armuloo väljatulemist ilmselgelt pahane, aga ennekõike ikkagi kurb. Elin mõtleb esmajärjekorras oma lastele ning lubab Tigeril jõulud koos perekonnaga veeta. Pärast seda annab ta sisse lahutuse.       

Tiger Woods saab oma abikaasalt Elin Nordegren’ilt pärast jõule korvi, kirjutab News of The Word.

Golfihiilguse Tiger Woods naine, rootslasest modell Elin Nordegren, on pärast mehe 11 armuloo väljatulemist ilmselgelt pahane, aga ennekõike ikkagi kurb. Elin mõtleb esmajärjekorras oma lastele ning lubab Tigeril jõulud koos perekonnaga veeta. Pärast seda annab ta sisse lahutuse. 

Elinil on plaan koos lastega sõita ära Rootsi ning selleks, et Tiger saaks lapsi näha, peab ta hakkama Rootsi ja USA vahet sõitma. Golfikunn on lubanud naist üleminekul aidata. 

Elin kirjutas 2004. aastal abieluvara lepingule alla. Nüüd peab ta läbirääkimisi juristidega, et teada, millised on tema võimalused laste toetuseks, hooldusõiguseks jne.  

 

Buduaar.ee