Tiger Woodsi saaga jätkub! Elin siiski annab lahutuse sisse!

Tiger Woodsi saaga jätkub! Elin siiski annab lahutuse sisse!

Tiger Woodsi saaga jätkub. Elin annab lahutuse sisse, kirjutab showbizspy. Rootsi modell Elin Nordegren on otsustanud oma abielurikkujast abikaasast, golfiässast Tiger Woodsist, lahutada. Elin oli nõus Tigeriga koos olema nende ühiste laste nimel, aga muutis oma otsust, kui Tiger teatas, et hakkab uuesti professionaalset golfi mängima.

Tiger Woodsi saaga jätkub. Elin annab lahutuse sisse, kirjutab showbizspy.

Rootsi modell Elin Nordegren on otsustanud oma abielurikkujast abikaasast, golfiässast Tiger Woodsist, lahutada. Elin oli nõus Tigeriga koos olema nende ühiste laste nimel, aga muutis oma otsust, kui Tiger teatas, et hakkab uuesti professionaalset golfi mängima. “Elin läks oma advokaatide jutule ja ütles, et see peab tehtud saama. Pärast seda, kui Tiger teatas, et naaseb taas golfimaailma, käis tal peas klikk, et Tiger läheb jälle sama teed…  Ta hakkas juba muutuma: veetis palju aega perega ning otsis terapeudilt abi. Nüüd aga veedab ta 16 tundi päevas golfiväljakul harjutades, olles ikka sama ennastäis abikaasa nagu ta on. See pani Elinit mõistma, et teda ei muuda miski ning ta peab sellest kõigest välja saama,” räägib allikas.

“Asi pole selles, et Tigerit õnnetuks teha ja tal takistada golfi mängimast. Asi on selles, et ta murrab oma lubadusi, mis ta pisarsilmi tegi. Elini meelest peaks mees kõigepealt oma perekonna eest hoolitsema, et kõik oleks korras ning alles siis hakkama suuri avaldusi tegema,” lisab allikas.

Elin käis koos lastega paaripäevasel paadireisil ning kui ta tagasi tuli, oli ta otsustanud, et lahutab oma abikaasast.

Buduaar.ee