Tim Burton kardab reaalset elu!

Tim Burton kardab reaalset elu!

Filmimeister Tim Burton räägib, et õudusfilmid pole teda kunagi hirmutanud, pigem kardab ta reaalset elu, kirjutab Showbizspy. “Alice Imedemaal” režissöör Tim Burton, kes kasvatab elukaaslase Helena Bonham Carteriga kahte last, räägib, et reaalne elu on teda alati rohkem hirmutanud kui näiteks õudusfilmid.   

Filmimeister Tim Burton räägib, et õudusfilmid pole teda kunagi hirmutanud, pigem kardab ta reaalset elu, kirjutab Showbizspy.

“Alice Imedemaal” režissöör Tim Burton, kes kasvatab elukaaslase Helena Bonham Carteriga kahte last, räägib, et reaalne elu on teda alati rohkem hirmutanud kui näiteks õudusfilmid. “Ma ei saanud kunagi õudusfilmidest luupainajaid. Mind hirmutas palju rohkem mu perekond ja päris elu. Ma saaksin luupainajad sellest, kui peaksin hommikul kooli minema või hommikust sööma. Selle peale ärkaksin küll külma higiga üles,” muheleb 51aastane meister, keda siiski üks film on ainult korraks hirmutanud. “Läksin küll veits endast välja, kui nägin “Vaimude väljaajajat” esimest korda, aga see oli ka kõik,” lisas ta.

Buduaar.ee