Tom Cruise: Kuulake hoolega! Suri võib kanda, mida iganes ta tahab

Tom Cruise: Kuulake hoolega! Suri võib kanda, mida iganes ta tahab

Cruise’ide võsuke Suri tekitab palju poleemikat sellega, et kannab kontsakingi ning karusnahkasid. Isa Tom aga astub tütrekese kaitseks välja, kirjutab Showbizspy. Näitleja Tom Cruise, kes kasvatab koos abikaasa Katie Holmesiga 4-aastast tütart Surit, julgustab oma tütrekest end moe kaudu väljendama.

Cruise’ide võsuke Suri tekitab palju poleemikat sellega, et kannab kontsakingi ning karusnahkasid. Isa Tom aga astub tütrekese kaitseks välja, kirjutab Showbizspy.

Näitleja Tom Cruise, kes kasvatab koos abikaasa Katie Holmesiga 4-aastast tütart Surit, julgustab oma tütrekest end moe kaudu väljendama. “Hispaanias kandis ta kõrge kontsaga flamenkokingi. Kuulake nüüd. Minu poolest võib ta kanda, mida iganes ta ise tahab kanda. Ta riietab end ise ning ma tahan teda oma loomingulisuse eest julgustada. Minu meelest on oluline, et lapsel oleks oma identiteet. Olen sama teinud ka Bella ja Connoriga. Ma üritan anda neile palju turvatunnet ning ruumi, et nad saaksid oma unistused täide viia ning end väljendada,” räägib mees.

Loodame, et selle avaldusega on see teema ka lukus.

Buduaar.ee