Tom Hanks – siiamaani sisimas väike poisiklutt

Tom Hanks – siiamaani sisimas väike poisiklutt

Tom Hanks on siiamaani sisimas väike poisiklutt ning mängib mänguasjadega, kirjutab Showbizspy. “Lelulugu 3” staar ning hinnatud näitleja Tom Hanks on oma mänguasjad juba nii ära mänginud, et on juba oma laste vanade mänguasjade kallale läinud.

Tom Hanks on siiamaani sisimas väike poisiklutt ning mängib mänguasjadega, kirjutab Showbizspy.

“Lelulugu 3” staar ning hinnatud näitleja Tom Hanks on oma mänguasjad juba nii ära mänginud, et on juba oma laste vanade mänguasjade kallale läinud. “Ma mängin leludega kogu aeg. Ma mängin väikeste vahvate asjadega, mis mu lastest järgi on jäänud – nagu mudellennukid ja autod. Hoian neid käes ning meenutan samasid lugusid mida lapsepõlveski,” jutustab mees, kes tõsimeeli mängib mänguasjad olematuks. Tom räägib: “Mu enda mänguasjad ei olnud purunematud. Nad said palju vatti ning lõpuks läksid lihtsalt katki. Need läksid manalateed nagu iga auväärt mänguasi peaks minema – nad mängiti olematuks.”

Tom räägib veel, et tal oli lapsepõlves raske sõpru leida ning osa sellest on ka tema täiskasvanuellu edasi kandunud. “Ma kolisin lapsena pidevalt ning mul ei olnud just palju sõpru. Ma arvan, et sellepärast ei suuda ma ka ennast täielikult avada. Ma suudan teeselda väga head sõpra ning siis 18 kuud mitte midagi teha.”

54aastasel näitlejal on 4 last – 32aastane Colin, 28aastane Elizabeth, 19aastane Chester ning 12aastane Truman.

Buduaar.ee