Twitterisõda! Joan Rivers, Lindsay Lohan, kollageen ja vangla! PILDID!

Twitterisõda! Joan Rivers, Lindsay Lohan, kollageen ja vangla! PILDID!

Lindsay Lohani ekspruut Samantha Ronson astus oma ekskallima kaitseks välja Joan Riversi online-rünnakute eest! DJ, kel oli Lohaniga 16-kuune üsnagi künklik suhe, asus näitlejannat Twitteris kaitsma pärast seda, kui 77aastane komöödiastaar Joan Rivers Lohani vastu mitmeid pilavaid märkusi saatis ning tema eraeluprobleeme ja eesseisvat vanglakaristust lahkas. Ronson kirjutas Twitteris: “Hei, Joan Rivers, isegi su kollageen on vanem kui Lindsay. Nori kellegi endavanuse kallal, aga oh, nii vanad inimesed vist ei kuule ju.”
Lindsay hiljem tänas oma ekskallimat Twitteris.  

Lindsay Lohani ekspruut Samantha Ronson astus oma ekskallima kaitseks välja Joan Riversi online-rünnakute eest!

DJ, kel oli Lohaniga 16-kuune üsnagi künklik suhe, asus näitlejannat Twitteris kaitsma pärast seda, kui 77aastane komöödiastaar Joan Rivers Lohani vastu mitmeid pilavaid märkusi saatis ning tema eraeluprobleeme ja eesseisvat vanglakaristust lahkas. Ronson kirjutas Twitteris: “Hei, Joan Rivers, isegi su kollageen on vanem kui Lindsay. Nori kellegi endavanuse kallal, aga oh, nii vanad inimesed vist ei kuule ju.”
Lindsay hiljem tänas oma ekskallimat Twitteris.

Siin on mõned Joan Riversi naljad Lohani pihta:
“Lindsay Lohan räägib, et tema jaoks on käkitegu olla vande (inglise keeles oath) all, sest Oath on Norra suusainstruktor.”
“Lindsay Lohan on nii loll, et tema meelest on vande andmine kohtuniku vandumine”.
“Ma just lugesin uue Lindsay Lohani dieedi kohta, mis sisaldab ainult vedelikke. 80% toimimine garanteeritud.”
Pärast kohut ilmusid välja pildid, kus oli selgelt näha näitlejanna sõrmeküüsi, kuhu peale oli peenikeselt kirjutatud “Fuck U”, kui ta kohtuniku Marsha Reveli ees istus. Joan Rivers ei saanud ka seda intsidenti pilamata jätta. “Lindsay Lohanil oli küünte peale kirjutatud “Fuck U”. Mida aga inimesed ei tea, on see, et ka kohtuniku küüntele oli maalitud “Näksi peeru peoloom” (-toim.)”

Eelmisel teisipäeval määras kohus Lohanile 90-päevase vangistuse, millele järgneb 90-päevane visiit taastusravikeskusesse, sest näitsik rikkus oma tingimisi vabastamise tingimusi. 20. juulil on see karm päev, kui Lohan Century Regional Detention Facility’sse Lynwoodis end sisse seab. 

Buduaar.ee