Tyra Banks vabandas Ameerika Supermodelli promovideo pärast!

Tyra Banks vabandas Ameerika Supermodelli promovideo pärast!

Tyra Banks ei taha, et keegi hakkaks tema pärast pidama Tic Tac’i ja vesikressidieeti!  

Tyra Banks ei taha, et keegi hakkaks tema pärast pidama Tic Tac’i ja vesikressidieeti!

America’s Next Top Model produtsent ja saatejuht Tyra Banks vabandas esmaspäeval 15. hooaja promovideo pärast, kus Tyra, Jay Manuel ja J.Alexander hullusid, kui nägid ühte võistlejat, Ann’i, kellel on “maailma väikseim talje”. Tyra rääkis, et Ameerika Supermodelli saade ei taha populariseerida liiga peenikesi keskkohti ning lisas, et reklaamklipp oli lõigatud kokku ja avaldatud, ilma et ta oleks seda näinud, vahendab E!Online.

“Promoklipp oli monteeritud kokku nii, et see andis edasi vale sõnumit,” ütles Tyra oma avalduses. “Kuna ma pooldan tervislikku toitumist ja oma kehaga rahulolemist, pean ma tunnistama, et kahjuks ma ei näinud seda klippi enne eetrisse minemist (kuna Top Modelil on nii palju erinevaid osakondi, siis on peaaegu võimatu kõigest ülevaadet omada). Kellelgi Top Modeli tiimist polnud halbu kavatsusi ning me  vabandame südamest, kui tekitasime tolle klipiga segadust, viha või pettumust.”

Tyra ei taha ülistada mitte ainult seda eriliselt peenikest võistlejat, vaid on “uhke kõigi üle, kes võtsid sellel teemal sõna”. Endine supermodell lisab, et Ameerika Supermodelli võistlus toetab kõiki erinevaid kehatüüpe, sealhulgas ka Anni, kes on 188 cm pikk ning saab iga päev tunda naeruvääristamist ja näpuganäitamist. “Ma tahan, et kõik naised saaks ütelda  maailmale: suudelge mu kõhna, laia, lamedat, tselluliidist või paksu… teate küll, mida!” kuulutab Tyra. Nii kaua, kui neid kõiki vigu saab peita kõrgmoe või rannariietega, muidugi. Ameerika Supermodelli 15. hooaeg esilinastub Ameerikas 8. septembril.

Vaata kõnealust promoklippi allpool!

Buduaar.ee