Uskumatu! Laps jäi kapi alla

Uskumatu! Laps jäi kapi alla

Kui mõni nädal tagasi jäi väike poiss hauakivi alla, siis nüüd prantsatas 3,5 aastasele lapsele peale riidekapp! Õnnetus juhtus eelmisel reedel, kui ema ja tema 3,5 aastane laps käisid Võru Tarbijate Ühistu mööblikaupluses, kirjutab Õhtuleht. Ema silme alt kadunud laps hakkas turnima 40 cm laiuse ja 1,8 meetri kõrguse kapi riiulitel, mille tulemusena see talle peale kukkus ning jalaluu murdis. Võru Tarbijate Ühistu juhatuse liige Tarmo Lauring kaupluse süüd ei näe, sest hoiatussildid olid ju väljas. “Müüjad olid šokis ja lapsest on siiralt kahju, aga meie kaupluses on igal pool sildid, mis kutsuvad lapsi mitte järelvalveta jätma,” räägib Lauring Üle vaadati ka kaupluse turvalint, kus oli selgelt näha, kuidas laps avab kapiuksed, üritab mööda riiuleid üles turnida ning kogu kupatus talle selga kukub.  Seda lugu saab siiski õnnelikuks õnnetuseks lugeda, sest tagajärjed oleksid võinud ju veel hullemad olla kui murdunud jalaluu.
 

Kui mõni nädal tagasi jäi väike poiss hauakivi alla, siis nüüd prantsatas 3,5 aastasele lapsele peale riidekapp!

Õnnetus juhtus eelmisel reedel, kui ema ja tema 3,5 aastane laps käisid Võru Tarbijate Ühistu mööblikaupluses, kirjutab Õhtuleht. Ema silme alt kadunud laps hakkas turnima 40 cm laiuse ja 1,8 meetri kõrguse kapi riiulitel, mille tulemusena see talle peale kukkus ning jalaluu murdis.

Võru Tarbijate Ühistu juhatuse liige Tarmo Lauring kaupluse süüd ei näe, sest hoiatussildid olid ju väljas. “Müüjad olid šokis ja lapsest on siiralt kahju, aga meie kaupluses on igal pool sildid, mis kutsuvad lapsi mitte järelvalveta jätma,” räägib Lauring.

Üle vaadati ka kaupluse turvalint, kus oli selgelt näha, kuidas laps avab kapiuksed, üritab mööda riiuleid üles turnida ning kogu kupatus talle selga kukub. 

Seda lugu saab siiski õnnelikuks õnnetuseks lugeda, sest tagajärjed oleksid võinud ju veel hullemad olla kui murdunud jalaluu.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja