Vaata, kes pääsevad Ženja Fokini stiililoengule Mangos!

Neljapäeval ja reedel toimuval MANGO OSTUÖÖL toimetab Mango kauplustes nii loosivõitjate kui ka kõikide ostlejatega armastatud stiiliguru Ženja Fokin. Mango Shopping Night üritus toimub Tartu Tasku Keskuses 4. novembril kell 18.00 kuni 21.00 ja Tallinnas Viru Keskuse Mangos 5. novembril kella 21.00 kuni 00.00-ni.

Ženja juhtimisel toimub ostuürituse esimesel pooltunnil kauplustes mõlema linna, Tartu ja Tallinna, viiele väljavalitule meeleolukas stiililoeng, mida võivad kuulama tulla kõik. Kui kursus on omandatud, algab lõbus lõpueksam, millega saavad Mango loosi võitjad teenida hinde asemel hoopis Mango kaupluse vouchereid. Voucheritel on rahaline väärtus, mille eest saab endale lubada Mango uuest sügis-talvisest kollektsioonist kõige stiilsemaid moekaupu. 

Võitjad loosime välja 3. novembri pealelõunal ning nimed avaldame siin artiklis!

Mango võitjad loositud!
Loosiratas valis välja Mango ostuöö võitjateks kümme õnnelikku registreerijat! Neljapäevasele Tartu Mango ostupeole saabuvad Ženja stiiliõpilasteks: Viigi Kipper, Raguell Oja, Pii Müller, Miia Maarja Kuslap, Margit Mõik ja reedel näeme Ženja õplilastena Tallinna Mango kaupluses järgmisi võitjaid:  Enely Kruusmaa-Kartau, Irma Sülla, Jaune Jaanru, Kaire Kotkas ja Rita Konstantjuk.

Kohtumiseni Mangos!

Ženja stiilileiud Mangost:
Lähtusin komplekteerimisel sellest, et rõivad peaksid olema multifunktsionaalsed ning neid peaks olema võimalik ka kombineerida teiste asjadega.

Inspiratsiooniallikaks võtsin kultusfilmi – “Väike maja preerias”.

Ja trendisulamiks – vanaema-militaarne stiil, kus väljanägemine on veidi memmelik, kuid säilib iseloom, isikupära ja visuaalne atraktiivsus!

Mood, see on eelkõige mäng vormiga!

Tule vali oma sügis-talvine look välja, sest Mango Shopping Night’il on kõik uus moekaup 30% tavahinnast soodsam!