Vanessa Williams tahaks muusikalist episoodi “Inetust Betty’st”

34 kommentaari
Vanessa Williams tahaks muusikalist episoodi “Inetust Betty’st”

Vanessa Williams lükkab ümber kuulujutud, et sarja “Inetu Betty” üks episood on muusikal. Küll aga oleks see väga hea mõte, kirjutab Showbizspy. Näitleja/laulja Vanessa Williams, kes mängib menusarjas “Inetu Betty” õelat peatoimetajat Wilhemina Slaterit, lükkab ümber kuulujutud võimalikust muusikaliepisoodist, aga tema meelest oleks see väga väärt mõte. 
 

Vanessa Williams lükkab ümber kuulujutud, et sarja “Inetu Betty” üks episood on muusikal. Küll aga oleks see väga hea mõte, kirjutab Showbizspy.

Näitleja/laulja Vanessa Williams, kes mängib menusarjas “Inetu Betty” õelat peatoimetajat Wilhemina Slaterit, lükkab ümber kuulujutud võimalikust muusikaliepisoodist, aga tema meelest oleks see väga väärt mõte. 

“Plaanisime teha muusikaliosa sellest, kuidas Mark ja Wilhemina lähevad Mode’i tagasi. Selles osas pidi olema palju muusikalisi etteasteid, aga palju muutus pärast kirjanike streiki ning sinnapaika see jäigi. Aga kes teab, mis tulevik toob? Võibolla teeme selle hooaja lõpus muusikali? See oleks tore,” räägib naine ning lisab, et see idee oleks ka teistele näitlejatele meeltmööda.

Buduaar.ee