Värnik hakkab treeneriks

Värnik hakkab treeneriks

Maailmameistrist odamees Andrus Värnik hakkab treeneriks. Veel tänavu talvel Värnikut juhendanud Väät ütles eile õhtul, et nelja suve tagustel maailmameistrivõistlustel Helsingis triumfeerinud spordimees võttis hiljuti ühendust Audentese spordiklubi juhataja Peeter Tishleriga ning avaldas soovi teha treeneritööd, vahendab Õhtuleht.    

Maailmameistrist odamees Andrus Värnik hakkab treeneriks.

Veel tänavu talvel Värnikut juhendanud Väät ütles eile õhtul, et nelja suve tagustel maailmameistrivõistlustel  Helsingis triumfeerinud spordimees võttis hiljuti ühendust Audentese spordiklubi juhataja Peeter Tishleriga ning avaldas soovi teha treeneritööd, vahendab Õhtuleht.

Nüüd on siis asjad niikaugel, et täna hommikul kell kümme läheb Eesti rekordimees Värnik Audentesesse vestlema treener Heiko Väätiga, et arutada tema tulevast treeneriametit. 

“Teadsin, et Andul oli niisugune plaan juba ammu,” räägib Väät, kelle arvates võiks Värnik kohe tööle hakata. Esialgu peab odamees siiski tegutsema Vääti kõrval.  “Mul on mitme grupi peale kokku 90 poissi. Usun, et nad kuulevad Andult väärtuslikke õpetussõnu. Kui meil on maailmameister, peab teda positiivses mõttes kasutama. Nii et noored võivad Andu trenni tulla!” kutsub ta üles kõiki noori trenni tulema.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja