Victoria Beckhami varbad on kõveraks moondunud. VAATA PILTE

Victoria Beckhami varbad on kõveraks moondunud. VAATA PILTE

Victoria Beckhami varbad on kõrgeid kontsi kandes kohutavalt moondunud, kirjutab Daily Mail.  Endise menubändi Spice Girlsi liiget ja vutiässa David Beckhami abikaasat Victoria Beckhami on viimasel ajal palju pildistatud tossudes või baleriinikingades. Aga miks hakkas megastilettosid armastav kolme lapse ema äkki kandma madala tallaga kingi?    

Victoria Beckhami varbad on kõrgeid kontsi kandes kohutavalt moondunud, kirjutab Daily Mail. 

Endise menubändi Spice Girlsi liiget ja vutiässa David Beckhami abikaasat Victoria Beckhamit on viimasel ajal palju pildistatud tossudes või baleriinikingades. Aga miks hakkas megastiletosid armastav kolme lapse ema äkki kandma madala tallaga kingi? Vastus on üsna võigas. Nimelt on kõrgeid ja ebamugavaid kingi armastav naine neid kandes oma varbad täielikult ära moonutanud. Selline vigastus saab tulla ainult pidevast kõrgete ebamugavate kingade kandmisest. Need sunnivad varbad ebaloomulikku asendisse, millele kogu keharaskus toetub. Selleks, et tehtud kahju korvata, tuleb Poshil mõneks ajaks stiletod unustada ja lasta jalgadel puhata. Victoriale on juba soovitatud pöörduda kirurgi poole, kes lõikaks tal varbad lahti ja ühendaks uuesti kokku. 

“Ma ei suuda keskenduda, kui kannan madalaid kingi. Ma võiksin madalate kingadega ehk jõusaalis käia… Ma tahaksin väga jõusaalis käia, aga ma ei saa kingadest üle. Vihkan baleriinikingi ning ei suuda nendega käia, väljaarvatud siis kui neid kasutatakse balletietenduses. Armastan kõrgeid kontsi,” kommenteerib Victoria oma kingaeelistust.

Vaata pilte Victoria moondunud varvastest SIIT

Buduaar.ee