VIDEO: Sõjaprintsess Xena staari uus teleseriaal on seksikas ja vägivaldne

37 kommentaari
VIDEO: Sõjaprintsess Xena staari uus teleseriaal on seksikas ja vägivaldne

Lucy Lawless räägib, et tema uus teleseriaal on vägivaldne, solvav ja seksikas, kirjutab Bostoni ajaleht Herald. Sarjast “Sõjaprintsess Xena” Eesti rahvale tuntuks saanud Lucy Lawless tunnistab, et tema uus sari “Spartacus: Blood and Sand” võib paljusid ärritada ja solvata.   

Lucy Lawless räägib, et tema uus teleseriaal on vägivaldne, solvav ja seksikas, kirjutab Bostoni ajaleht Herald.

Sarjast “Sõjaprintsess Xena” Eesti rahvale tuntuks saanud Lucy Lawless tunnistab, et tema uus sari “Spartacus: Blood and Sand” võib paljusid ärritada ja solvata. “Arvan, et paljud on šokeeritud ja lülitavad oma teleka välja,” räägib staar, keda see eriti ei häiri. “Julgustan neid, sest kui nad ei suuda paari esimest osa lõpuni vaadata, siis ei suuda nad seda ka hiljem. Neile, kelle närvikava sellist asja kannatab, on see lausa taevamanna,” jutustab Lawless, kes ise mängib sarjas orjapidajat Lucretat, kes omab abikaasaga orja nimega Spartacus.

“Ta teeb kohutavaid asju, aga ta teeb neid meeleheitest. Nii satuvad enamus inimestest kuritegevuslikule teele. Ta on äraostetav, aga samas usklik. Ta on täis vasturääkivusi ning mu eesmärk ongi teda näidelda võimalikult tõetruult,” kirjeldab 41aastane Lucy oma tegelaskuju Lucretat, kes nii mõneski episoodis end alasti võtab.

Vaata ise videot allpool ja otsusta, kas uus sari on ikka piisavalt verine ja seksikas! 

Buduaar.ee