Zoe Saldanale meeldib sõprade ja perega purjutada

Zoe Saldanale meeldib sõprade ja perega purjutada

Zoe Saldanale meeldib purjutada, aga seda ainult väga heas seltskonnas, kirjutab Showbizspy. “Star Treki” ja “Avatar” staarile Zoe Saldanale meeldib alkoholi tarbida, aga seda ainult väga heas seltskonnas. “Ma armastan veini ning ma ei oota selle joomisega kuni päike loojub. Ma küll ei korgi pudeleid lahti kell kuus hommikul, aga võid kihla vedada, et kui olen oma pere ja sõpradega, siis ümbritsevad meid parimad Argentiina, Prantsusmaa, Itaalia ja Napa Vally veinid. Me joome,” muheleb naine, kes tahab elust kõike võtta ning mitte end töösse matta.

Zoe Saldanale meeldib purjutada, aga seda ainult väga heas seltskonnas, kirjutab Showbizspy.

“Star Treki” ja “Avatari” staarile Zoe Saldanale meeldib alkoholi tarbida, aga seda ainult väga heas seltskonnas. “Ma armastan veini ning ma ei oota selle joomisega kuni päike loojub. Ma küll ei korgi pudeleid lahti kell kuus hommikul, aga võid kihla vedada, et kui olen oma pere ja sõpradega, siis ümbritsevad meid parimad Argentiina, Prantsusmaa, Itaalia ja Napa Vally veinid. Me joome,” muheleb naine, kes tahab elust kõike võtta ning mitte end töösse matta. Ta lisab: “Alates eelmisest suvest tunnen, et mul on vaja rohkem naerda. Ma tahan praegu elu nautida. Kuigi mind ümbritseb palju tõsidust, tahan olla lõbus.”

Peale klaasitäite veinide armastab 31aastane Zoe hullupööra kapsast. “Natuke soola ja oliivõli. Söön seda iga päev. Mõnedel on burgerite järgi isu, mul aga kapsa.”

Buduaar.ee