Zsa Zsa Gabori abikaasa: ta ei saa midagi aru, mis toimub

Zsa Zsa Gabor pole päevi sõnagi lausunud. Perekond on murest murtud, vahendab Showbizspy.

Hollywoodi legendi, 93aastase Zsa Zsa Gabori seisund muutus peale puusaoperatsiooni ja vereülekannet kriitiliseks. Ühe allika sõnul võis näitlejanna saada operatsiooni ajal infarkti. Zsa Zsa abikaasa Prints Frederic Von Anhal rääkis oma esindajale John Blanchettele, et Ungari päritolu Zsa Zsa veritses lakkamatult ning puusaoperatsioon ei olnud edukas.

Zsa Zsa Gabor pole päevi sõnagi lausunud. Perekond on murest murtud, vahendab Showbizspy.

Hollywoodi legendi, 93aastase Zsa Zsa Gabori seisund muutus peale puusaoperatsiooni ja vereülekannet kriitiliseks. Ühe allika sõnul võis näitlejanna saada operatsiooni ajal infarkti. Zsa Zsa abikaasa Prints Frederic Von Anhal rääkis oma esindajale John Blanchettele, et Ungari päritolu Zsa Zsa veritses lakkamatult ning puusaoperatsioon ei olnud edukas. Hilisemad päevad aga tõid veelgi kurvemaid uudiseid. Väidetavalt ei ole naine peale operatsiooni sõnagi lausunud. “Ta ei ole rääkinud, nad on mures,” sõnab Blanchette.
Alguses kardeti, et naise seisundis võib süüdi olla morfiin ning selle manustamine lõpetati. Kahjuks ei andnud see aga tulemusi. “Nad lõpetasid morfiini manustamise, et võibolla on see ta seisundi põhjuseks. Ta vaatab meid, aga ei saa midagi aru,” sõnab murest murtud Von Anhalt.

Buduaar.ee