EUROVISIOONILT SAABUS ÄREV teade: “Loomulikult oleme pettunud!”

Youtube`i kuvatõmmis

eurovision.tv

EBU teatas uudise, mis kõik kohalikud väga kurvaks muutis. Nimelt andis 2019.aastal Eurovisiooni võitnud Duncan Lawrence positiivse koroonaproovi ning jääb finaalshowst kõrvale.

Duncan Laurence pidi esinema laupäeval, 22. mail Eurovisiooni suures finaalis, kuid nüüd kinnitas tema tiim, et laulja andis positiivse koroonaproovi.

Hetkel on mehel kerged sümptomid ja ta jääb seitsme päevasesse isolatsiooni. Isolatsiooniperioodi tõttu ei saa Duncan Rotterdami Ahoy saalis otse-eetris esineda, kuid kiiresti reageerinud tiim mõtles koheselt välja alternatiivse võimaluse, seega jääb lootus, et muusik astub siiski vaatajate ette. Kuidas täpsemalt, ei ole veel avaldatud.

“Loomulikult oleme pettunud, eriti Duncani pärast, kes pärast eelmise aasta võitu vääris võimalust esineda kodumaale püstitatud Eurovisioonilaval,” kommenteeris tegevprodutsent Sietse Bakker.

“Oleme väga õnnelikud vähemalt selle üle, et ta saab sündmusel osaleda teises formaadis,” lisas muusiku esindaja.

Juba täna õhtul astuvad võistlustulle järgmised 17 riiki, et kindlustada endale koht laupäeval toimuvas Eurovisiooni lauluvõistluse finaalis. Eestit esindav Uku Suviste looga “The Lucky One” astub üles teisena. Vaata siit, mitmendat kohta ennustab Ukule Eurovisioonil populaarne ennustusportaal OlyBet.