JARED LETO TEGI ootamatu ülestunnistuse

123rf.com

People

Näitleja ja muusik Jared Leto külastas mõnda aega tagasi "The Late Late Show with James Corden" saadet. Staar tegi seal ootamatu avalduse võidetud Oscari kuju kohta.

Nimelt tunnistas Jared saates, et on kuldmehikese ära kaotanud. Mees võitis Oscari 2014.aastal parima kõrvalosatäitja rolli eest filmis “Dallas Buyers Club.”

49-aastase Leto sõnul kadus kuldmehike juba aastaid tagasi kolimise käigus. “Sain teada, et see on juba kolm aastat kadunud olnud. Ma isegi ei teadnud seda – keegi vist ei tahtnud mulle rääkida. See võib küll ehk kuskil veel olla, aga oleme kuju juba igalt poolt otsinud. Loodan, et see on heades kätes – kus iganes see ka ei oleks,” rääkis staar.

Saatejuht James Corden küsis, kas keegi on ehk võinud Oscari kuju ära varastada.

“See on väga võimalik. Prügikasti ju keegi ometi seda kogemata ei viskaks. Õhtul kui kuldmehikese sain, andsin paljudel inimestel seda hoida. See sai kriime ja mõlke ja inimesed tegid pilte koos sellega,” vastas Leto.

Kui muidu jagatakse Oscarid kätte juba veebruaris, siis tänavu on pidulik sündmus koroonaviiruse tõttu nihutatud 25.aprillile. Vaata siit, kellele ja mis kategoorias ennustab võitu populaarne ennustusportaal OlyBet.