MARILYN KERRO KARM ENNUSTUS: “Terve riik on leinas!”

Marilyn Kerro

kuvatõmmis

Nõid Marilyn Kerro pani hiljuti kaarte seoses Oprah Winfrey palju kõmu tekitanud intervjuuga Sussexi hertsogi ja hertsoginnaga - prints Harry ja Meghaniga.

Kerro küsib kaartidelt esmalt, et kuidas näeb kuningakoda prints Harryt ja Meghanit. “Kui vaatan pikka perspektiivi, siis kuninganna poolt on tulemas hukkamõist. See pole viimane asi, mis prints Harry ja Meghan välja ütlevad. Kuningakoda on veel rahumeelne olnud. Kuninganna poolt peaks tulema ärev sõnavõtt, sest see ei jää viimaseks välja ütlemiseks. Ta hoiab ennast praegu tagasi. Kuningakoda siiski näeb, et noorpaar on ise ennast halba olukorda pannud ja ise süüdi.”

Ka ennustab Kerro, et prints Harryt ja Meghanit ootavad Ameerikas ees suured probleemid, mis on kuidagi seotud elukohaga. “Nad vajavad mingit juriidilist nõustamist ja see saab prints Harry jaoks õudusunenäoks ning sealt hakkab probleemide jada. Mul on tunne, et nad tahtsid lihtsalt sellest süsteemist välja saada ja nüüd on vaja kuidagi särama hakata. Mina ühtegi halba sõna õnneks või kahjuks kuninganna peale öelda ei saa. Kaart näitab ka seda, et 3-6 kuu vältel üritatakse suhteid parandada, kuid prints Harry ja Meghan on võtnud oma positsiooni. Harry süüdistab oma isa või vanaisa, aga siin on midagi suuremat veel tulemas ja kuninganna astub vahele. Pikemas perspektiivis lähevad nad siiski Inglismaale tagasi.”

Nõid näeb kaartidelt ka seda, et prints Harry ja Meghani liit põhineb armastusel ja nad olid päris kaua enne seda koos, kui avalikkuse ette oma suhtega tulid. “Mul on tunne, et nad on teadlikud mis olukorda nad ennast pannud on. Mina ei näe, et Meghan üksi oleks suhteid mõjutanud Harry ja tema pere vahel, vaid kaardid toovad põhjuseks raha. Kuidagi jaotati see nende vahel ebavõrdselt ära. Huvitav, et tuleb välja ka ema kaart. Prints Harry saab mingisuguse nägemuse oma emalt. Ema annab talle tõuke, et ta läheks ise vennaga suhtlema ja läbi selle läheb Harry kodumaale tagasi ja hakkab vennaga suhtlema. Kuningakojas peaks ka tulema nooremapoolse meesterahva surm, terve riik on leinas,” ennustab Kerro.